4.5
24 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3258258
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות המוסך

 
מוסך אלוני הינו עסק ותיק בכפר סבא, שפועל משנת 1994, ומשרת קהל גדול של לקוחות מרוצים. במוסך עושים הכול כדי להעניק ללקוח שירות נוח ומקצועי, ולכן אזור הקבלה במקום מעוצב בצורה נעימה, כאשר הלקוחות נהנים מחדר המתנה ממוזג ונוח, המאובזר בטלוויזיה ובפינת שתייה, בזמן שהם ממתינים לסיום העבודה על הרכב שלהם. אצלנו, "טיפול מקצועי במחירים הוגנים" היא לא רק סיסמא, אלא דרך חיים.
 

מובילים בשירות עם צוות מוביל

 
המוסך מנוהל על ידי אלון ימיני, שהחל את דרכו בענף הרכב בשנת 1987. לאלון הסמכות מקצועיות רבות, ובהן: טכנאי למערכות חשמל רכב, טכנאי מערכות מיזוג אוויר לרכב, מנהל מוסך למכונאות רכב וכן מוסמך לביצוע בדיקות דיאגנוסטיקה ברכבים. לצדו של אלון, מועסק במקום צוות מוביל של טכנאים מקצועיים ומביני עניין. במוסך ניתן לקבל שירותים שונים, לרבות: טיפולים שוטפים, הכנה לטסט, העברת טסט, כיוון גלגלים, בדיקות זיהום אוויר ועוד.
 

מובילים בשירות ובמקצועיות

 
המוסך מאובזר בציוד המתקדם ביותר בתחום הדיאגנוסטיקה והמכונאות, וזאת לצורך אבחון נכון וטיפול אופטימלי בכל תקלה. כמו כן, המוסך מציע ללקוחותיו חלפים מקוריים לרכב, במחירים משתלמים לכל הדעות. מוסך אלוני הינו מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה, והוא נחשב זה שנים לאחד המוסכים האמינים באזור השרון. כמו כן, לבית העסק אישור "מוסך ירוק" כיוון שהוא דוגל בשמירה על איכות הסביבה בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה. לקוחות המוסך נהנים מחניה מסודרת חינם, שנמצאת בקרבת מרכז הקניות יד יצחק.

יש לנו פתרון לכל תקלה, ותשובה לכל שאלה בנוגע לרכב שלכם.

נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון: 072-3258258