4.5
24 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3258258
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי המוסך

 
מוסך אלוני בכפר סבא מספק מגוון רחב של שירותי רכב מקצועיים, תוך הקפדה על רמה מקצועית גבוהה לצד מחירים סבירים.
 

מחלקת מכונאות רכב

 
מחלקה זו מתמחה בביצוע של כל הטיפולים המכניים לרכבים, ובהם: טיפולים תקופתיים, בדיקות זיהום אוויר ועוד. למחלקה ניסיון עשיר, שנצבר במשך 25 שנות פעילות, כאשר הרמה המקצועית הגבוהה מאפשרת לספק שירותים מתקדמים במיוחד, כגון שיפוץ של גירים אוטומטיים.
 

מחלקת חשמל רכב

 
כאן ניתן לקבל פתרונות לכלל תקלות החשמל והאלקטרוניקה ברכב. תחומי ההתמחות העיקריים של מחלקה זו הינם: פתרון בעיות במחשבי הרכב, בדיקת מערכות הצתה והתנעה, בדיקת מערכת הזרקת דלק ועוד. המחלקה מנוהלת על ידי אלון ימיני, שהינו גם המנהל של המוסך כולו.
 

מחלקת מיזוג אוויר לרכב

 
שירותי המחלקה כוללים: מילוי גז במערכת המיזוג, אבחון תקלות במיזוג ופתרונן, בדיקת תקינות מערכת בקרת אקלים ותיקון כל התקלות השונות שנוגעות למערכת מיזוג האוויר. המחלקה מנוהלת על ידי רמי ימיני, איש מקצוע בעל יותר מ- 15 שנות ניסיון.
 

מחלקת העברת טסטים

 
מחלקה זו הוקמה במיוחד כדי להקל על הלקוחות שלנו בביצוע הטסט השנתי לרכב. כאן יכינו את הרכב שלכם לטסט, ויעבירו את הטסט השנתי. גם מחלקה זו מנוהלת על ידי רמי ימיני, איש מקצוע ותיק בתחום מכונאות הרכב.
 

מחלקת דיאגנוסטיקה

 
המחלקה הוקמה במיוחד, כדי לאבחן תקלות בצורה נכונה, ובכך להבטיח פתרון ייעודי ומתאים. ניתן לבצע בדיקות ברכבים פרטיים, בטנדרים וברכבי שטח מתוצרת כל היצרנים: אמריקאים, יפניים, קוריאניים ואירופאים. בשל חשיבותה הרבה של מחלקה זו, מנהלה הוא אלון ימיני, שהוא גם מנהל את כל המוסך.

בואו למוסך אלוני ותיהנו משירות מוביל ומעבודה מקצועית. פנו אלינו בטלפון: 072-3258258.

 
 
מחלקת דיאגנוסטיקה
 
 
 
מחלקת העברת טסטים